Машина за арматура акумулаторна 18V без батерии - Makita DTR180ZK
Акумулаторната машина на Makita е подходяща за връзване на арматурна оплетка, връзване на тръби за подово отопление, PVC тръби за армировка и захващане на телени огради. Моделът има олекотен дизайн и работи с консуматив арматурна тел 0.8 мм. Максималният захват на арматурата е до 16 мм. Уредът има опция за завързване на арматурни пръти – до 2 пръта по 16 мм и до 4 пръта по 13 мм. С един заряд на 5.0 Ah Li-Ion батерия могат да се извършат до 5300 връзвания. Машината е съвместима с два вида батерии – 14.4V и 18V. Моделът е с шест степени на силата на затягане и има възможност за лесно презареждане на консуматива. Уредът притежава функция за автоматичен режим на работа и може да осигурява еднократно или непрекъснато задействане на телта за по-бързо и ефективно завързване.
- Марка: Makita
Код:DTR180ZK
Тегло:2.174 кг
Ревюта
Детайлна информация:
- Напрежение: 14.4 V - 18 V;
- Капацитет на батерията: 1.5, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0 Ah;
- Вид на батерията: Li-Ion;
- Време за зареждане: 15, 22, 36, 45, 55 мин (DC18RD);
- Капацитет на връзване: 0.8 мм (арматурна тел);
- Максимален захват на арматура: 16 мм.;
- Осветление: не;
- Шум: 78 dB;
- Шум звукова мощност: 85 dB (A);
- Шум отклонение: 3 dB (A);
- Вибрации празен ход: 2.5 м/с2;
- Вибрации отклонение (K): 1.5 м/с2;
- Размери 304 х 93 х 318 мм.;
- Оборудване: пластмасов куфар;
Напрежение:14.4V 18V