R20 Бормашина акум. 2-ск. 10mm 44Nm 2Ah куфар RDP-SPCD20 Set
Цена:
Ревюта
Това което свързва машините от серията Raider Pro R20 в единно обособено семейство е, че всички те са пригодени да работят с еднотипни, една или повече, литиево-йонни акумулаторни батерии с изходящо напрежение 20V.